چسباندن تخصصی اسلامی دانشگاه داوطلبان

چسباندن: تخصصی اسلامی دانشگاه داوطلبان اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اتفاقی که پرسپولیس جهت دومین بار در این فصل تجربه می‌کند

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حالی باید امروز تیم خودش را جهت بازی برابر استقلال خوزستان راهی میدان کند که چند بازیکن مهم خودش را در اختیار ندارد. مه

اتفاقی که پرسپولیس جهت دومین بار در این فصل تجربه می‌کند

اتفاقی که پرسپولیس جهت دومین بار در این فصل تجربه می کند

عبارات مهم : برانکو

برانکو ایوانکوویچ کار مشکل جهت گزینش بازیکنان در ترکیب امروز تیمش دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حالی باید امروز تیم خودش را جهت بازی برابر استقلال خوزستان راهی میدان کند که چند بازیکن مهم خودش را در اختیار ندارد. مهدی طارمی که وضعیتش مشخص هست. علاوه بر او فرشاد احمدزاده به علت مصدومیت بازی امروز را از دست داده و اوضاع شجاع خلیل زاده هم جهت حضور در ترکیب مبهم است.

اتفاقی که پرسپولیس جهت دومین بار در این فصل تجربه می‌کند

در کنار همه این ها بعضی بازیکنان مهم تیم برانکو مثل وحید امیری، سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند در بازی سه شنبه شب تیم ملی برابر روسیه حضور داشتند و حالا که به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشتند، برانکو به جز بیرانوند، دو بازیکن دیگر را به اهواز نبرده و به همین علت باید به دنبال جانشین جهت آنها باشد. برانکو پیش از این هم با چالش های زیادی جهت بازی ندادن به سیدجلال حسینی روبرو شده است بود و حالا فردا اگر از او استفاده نکند و ماهینی را در کنار انصاری در قلب دفاع قرار دهد، علت قانع کننده تری جهت عدم حضور سیدجلال داشته باشد.

سرمربی کروات پرسپولیس شاید جهت نخستین بار در این فصل با این مسئله مواجه شده است که هیچکدام از وینگر های چپ و راستش یعنی فرشاد و وحید امیری شرایط حضور در ترکیب را ندارند. این احتمال حضور همزمان سیامک نعمتی و بشار رسن را زیاد کردن می دهد. اتفاقی که جهت پرسپولیس و برانکو افتاده، جهت دومین بار است که در این فصل تکرار می شود. یعنی پرسپولیس مثل دیدار برابر گسترش فولاد باید دو روز بعد از بازی تیم ملی بدون ملی پوشان بازی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در حالی باید امروز تیم خودش را جهت بازی برابر استقلال خوزستان راهی میدان کند که چند بازیکن مهم خودش را در اختیار ندارد. مه

البته توصیه قابل توجه راجع به ترکیب پرسپولیس این است که یکی دیگر از دلایل استراحت دادن برانکو به بازیکنانی مثل امیری یا سیدجلال و بیرانوند می تواند بازی آینده ساز روز سه شنبه برابر الهلال باشد.

واژه های کلیدی: برانکو | بیرانوند | پرسپولیس | وحید امیری | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs