چسباندن تخصصی اسلامی دانشگاه داوطلبان

چسباندن: تخصصی اسلامی دانشگاه داوطلبان اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت گرشاسبی کُری می‌خوانم / فتحی‌

سرپرست کلوب استقلال می‌گوید تیمش به زودی در صدر جدول کنار پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

جهت گرشاسبی کُری می‌خوانم / فتحی‌

فتحی : جهت گرشاسبی کُری می خوانم

عبارات مهم : استقلال

سرپرست کلوب استقلال می گوید تیمش به زودی در صدر جدول کنار پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، امیرحسین فتحی سرپرست کلوب استقلال راجع به نقل و انتقالات کلوب استقلال اظهار کرد: ما در فصل نقل و انتقالات یک مقدار دیر کار خود را شروع کردیم ولی توانستیم نفرات مد نظر آقای شفر را جمع کنیم و با قراردادهای براق این بازیکنان را به خدمت بگیریم. امیدواریم که بتوانیم نتیجه های بهتری در ادامه راه در سطح ملی و هم در رده آسیایی بگیریم.

او راجع به تعامل میان شفر و کی روش گفت: آقای شفر سرمربی بسیار خوبی هست. ایشان سابقه سرمربی گری در چند کشور را دارد و تجربیات بسیار خوبی در اختیار دارد. شفر به هیچ عنوان اهل حاشیه نیست. او همه انرژیش جهت تیم هست. ندیدم دخالتی در پرسشها کلوب داشته باشد. او مرد عمل است و مرد حاشیه نیست. حضور او در کشور عزیزمان ایران جهت فوتبال ما یک نعمت است.

جهت گرشاسبی کُری می‌خوانم / فتحی‌

فتحی در مورد بدهی های کلوب استقلال گفت: کلوب استقلال و کلوب پرسپولیس امکانات بسیار زیادی بصورت بالقوه جهت استفاده کردن داشتند ولی به علت بدهی هایی که دارند از این امکانات محروم هستند. بدهی های ما زیاد از بدهی های کلوب پرسپولیس است و زیاد این بدهی را بدهی های مالیاتی تشکیل می دهد. ما از سال ۱۳۴۹ دارای بدهی مالیاتی هستیم به نهادهای متفاوت بدهی داریم. یک سری از سال ۶۷ تا سال ۹۳ است که حدود ۲۰ میلیارد است که در نهادهای متفاوت درحال بررسی است و امیدواریم که حل و فصل شود. بدهی عمده ما بدهی بازیکنان است که این مساله مد نظر AFC است و این مساله باعث می شود که ما در آسیا دچار محرومیت شویم.

من در این دو سه هفته، هر هفته چند بار با مسئولان محترم وزارت ورزش جلسه داشته ام و با تمهیدات وزیر محترم امیدواریم پرسشها حل شود و تا قبل از ۹ شهریور خیال خودمان را راحت کنیم. ما در این خصوص با آقای گرشاسبی هم جلسه ای خواهیم داشت و امیدواریم که با همکاری وزارت ورزش این مساله هرچه سریع تر حل شود و یک بار جهت هر لحظه هم خیال خودمان، هم خیال کلوب و هم خیال هواداران راحت شود. این مساله وقت من را بسیار می گیرد. هنگامی که شما در کلوب را باز می کنید، از اشخاص حقیقی و حقوقی شاهد بدهی های بسیاری هستید. این مساله باید سریع تر حل شود تا خیال همه راحت شود.

سرپرست کلوب استقلال می‌گوید تیمش به زودی در صدر جدول کنار پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

او در مورد پیشکسوتان کلوب استقلال نیز گفت: کلوب استقلال قدردان زحمات بسیار پیشکسوتان هست. امیدوارم با تمهیداتی که کلوب انجام می دهد به درک این مساله برسیم و بتوانیم پیشکسوتان را حمایت کنیم و در همه ارکان کلوب از این پیشکسوتان استفاده کنید.

سرپرست استقلال راجع به مصاف با السد بیان کرد: امیدوارم در پایتخت کشور عزیزمان ایران کار را یک سره کنیم. البته ما و پرسپولیس با تیم های خلیج فارس یک جدال نا برابری از لحاظ پولی داریم. قطعا ما فوتبالیست های خوبی داریم و در بحث استعداد بازیکنان با آنها قابل مقایسه نیستیم و ولی از دلارهای چندین و چند برابری آنها نمی توان غافل شد. امیدوارم هم ما و هم پرسپولیس از این مسابقه به خوبی بیرون بیاییم. امیدوارم که با یکدیگر بتوانیم در مرحله بعد حاضر باشیم.

او راجع به ماجرای سوپر جام اظهار کرد: ماجرای سوپر جام مربوط به وقت من نبود و من بعد از گرفتن حکم، نسبت به صدور آن اعتراض کردم. پرونده الان در استیناف درحال پیگیری هست. ما معتقدیم این رای سه بر صفر به نفع فوتبال نیست و عادلانه هم نیست. امیدوارم کمیته استیناف امکان برگزاری یک بازی در زمانی مناسب را فراهم کند و همگان از دیدن بازی لذت ببرند.

جهت گرشاسبی کُری می‌خوانم / فتحی‌

فتحی راجع به اوضاع دلار گفت: این مسئله در بحث بازیکنان و مربیان خارجی بسیار موثر بوده هست. قطعا در تخصیص بودجه ما و پرسپولیس دچار مسئله می شویم. البته بخشی از مسئله را با ترانسفر بازیکن حل کرده ایم. با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت در تلاشیم مسئله را حل کنیم. تلاش می کنیم به بازیکنان داخلی هم بها دهیم تا بتوانیم روزی بدون استفاده از بازیکنان خارجی، جای خالی آنها را پر کنیم و به این مقصود برسیم.

او راجع به منابع درآمدی باشگاهش گفت: با توجه به منابعی که اسپانسر در اختیار ما قرار می دهد کار را پیش می بریم. می دانید که کلوب نمی تواند از منابع دولتی استفاده کند و چشم ما به کمک های هواداران است که از طریق اسپانسرها به ما کمک می کنند. من دیدم که بسیاری از پیشکسوتان ما طلبشان را بخشیدند یا تقسیط کردند. من امیدوارم که بتوانیم بر پرسشها با برنامه ریزی غلبه کنیم و بدهی جدیدی بر جای نگذاریم. امیدوارم یکبار جهت هر لحظه تا آخر فصل با تمهیدات خاصی کار را تمام کنیم. تقدیر خاص از جناب وزیر ورزش دارم که واقعا به ما کمک می کنند. ضمن احترامی که جهت روسای گذشته دارم باید بگویم که کسی مثل آقای سلطانی فر را ندیدم که این همه وقت بگذارند. هروقت با دفتر ایشان تماس گرفتیم همان روز یا فردای آن روز به ما وقت دادند و به ما به همراه معاونانش کمک فکری کرده اند. مطمئنم با نظرات راهبردی ایشان پرسشها استقلال و پرسپولیس جهت هر لحظه حل می شود.

سرپرست کلوب استقلال می‌گوید تیمش به زودی در صدر جدول کنار پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

فتحی راجع به بازی تیمش برابر السد گفت: هواداران ما در بازی با تراکتورسازی یک نمایش از استقلال دیدند که در حد ارزش نام استقلال بود. از امروز جهت گرشاسبی هم کری می خوانم. به زودی در صدرجدول در خدمتشان هستیم. امیدوارم استیناف این وقت را بدهد تا برنده جام در ۹۰ دقیقه مشخص شود. این جام با این شرایط که از دست فدراسیون آن را بگیرند گوارا نیست. ما امیدوارم با کمک هوادارانمان و تشویق آنها استقلال به جایگاه خودش برسد.

فتحی در آخر خاطرنشان کرد: به هواداران مان قول می دهم از امروز منتظر روزهای خوب باشند.

جهت گرشاسبی کُری می‌خوانم / فتحی‌

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | هواداران | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs